KEMIKLERIN HARITASI

  Yazan: kukis Etiket: »
  Beğeniler


  James Rollins

  Esrarengiz efsanevi bir obje, Vatikan'lı casuslar ve yüzyıllardır varlığını sürdürmüş bir konsey. Size tanıdık geldi mi bunlar? Dan Brown hayranları, Rollins'in de bağımlısı olacaklar.' 'Da Vinci Şifersi’ni okuyup da beğenenler kesinlikle Kemiklerin Haritası'nı okumak isteyecekler, ancak Dan Brown'ın eserini eleştirenler bile Rollins'in eserine hayran kalabilirler.' Rahip kılığına girmiş yedi maskeli adam, Köln katedrali'nde gece ayinini basarak, orada bulunan herkesi katleder ve kutsal kalıntı sandığından 3 Bilge Adam'ın kemiklerini çalarlar. Buy olayı araştırmakla görevli Grayson Pierce uluslar arası bir güvenlik birimi Sigma'da görevlidir. Kahramanımız peşine taktığı ve zamanla ilgi duymaya başladığı İtalyan dedektif Rachel Verona ve onun Vatikan'da görevli dayısı Monsenyör Vigor ile birlikte kendini Roma'da bulur. Olayın dorumluluğunu, varlığını Katolik Kilisesi'nde sürdüren ve kökleri ortaçağa dayanan Ejder Konseyi adında bir grup üstlenmiştir. Katedraldeki paha biçilmez hazinelerin yerine sadece Bilge Adamlar'ın kemiklerini çalan Ejder Konseyi sizce neyin peşinde?
  Ekleyen Yorumu:
  Ne yazik ki bu romani okumam oldukca fazla vaktimi aldi, cunku tam tersanede oldugum doneme rast geldi, biraz boluk porcuk okudugum icin aslinda tam olarak anlayamadim:) Yine de eh iste okumaktan zevk aldim diyebilirim...

  One Response so far.

  1. medikal says:

   Dan Brown'un tüm kitaplarını okudum ve çok beğendim. Melekler ve şeytanlar ı ilk sıraya koyarım. Kayıp sembol de güzeldi. Da vinci şifresi de ilk ikisi kadar olmasa da beğendiğim bir kitaptır. Bu kitabı da ilk fırsattat okumaya çalışacağım. Umarım Dan Brown dan aldığım tadı bu yazardan da alırım. Teşekkürler Kuki.

  Siz de Yorum yapın