Bağlanmayacaksın..

  Yazan: Sis Etiket: »
  Beğeniler


  O birrr.. diye başlayan tanıtım hepimize aşina. İşte kendi dilinden O birr Doğma büyüme Erzurum'lu,O bir GALATASARAY'lı,Şair,Seslendirmen,The Lord Of The Traffic,I don't claim,people say so...

  Benim için çıktığım tatillerde yollardayken o sadece Lord of the Traffic idi. Bağımlısı olduğum Nihat ile Sivrisinek programındaki yayınlarını kaçırmışım açıkçası. Geçen yine aynı programa geçici olarak katıldığında duyduğum ses, ardından Twitterda izleyip de okuduğum şiirleri ( ki bu bünye şiire alerjiktir, bilen bilir) ve son bu gece keşfettiğim şiir videoları. Blogu da var aslında ama çok yeni sanırım, ve izni olmadan blog adresini koymakta kararsız kaldım.

  Tanışın, o bir internetin düzgün insanlarından. Adı Murat Kazanasmaz.


  Murat Kazanasmaz - Bağlanmayacaksın ile muratkazanasmaz

  4 Kişi Yorum Yapmış.

  1. Ben de, şiiri okumayı, kalın, havalı seslerden dinlemeye tercih ederim.
   (Hele bir de aynı sesle ve tavırla Bitter çukulata reklamı yapıyorlar ya...)
   Ama bu çok sade, rahat, konuşur gibi okumuş. Bu şiiri biliyorum. Çok doğru şeyler söylüyor. Bildik şeyler. Ama galiba insanlar bildiğinden şaşmıyor sevgi konusunda.

  2. evrim says:

   Can Yücel..
   Ah Sis dokun kaç bu bana..
   Teşekkürler, hiç bilmiyordum..

  3. Sis says:

   Asucum o güzel sesle dinlediğin şiirden sonra aynı sesin" bakın bunlar da handigiztanda yaşayan su okçullarının çiftleşme seremonisi" demesini duymak hoş olmuyor biliyorum. ama bu yazdığım şahıs öyle biri değil. ki ben zaten şiir vs olayından çok insanın düzgünlüğü üzerine yazdım bu postu.

   Evrimcim sana zaten Can Yücel demek bile yetiyor :)

  4. Canımcım, gecenin o saatinde, yaşlı bünye algılayamamış. Pardon yaw.
   Sahi Can Yücel kim bu arada? Çıkaramadım :)))

  Siz de Yorum yapın