Aramayın Lütfen!

  Yazan: Sis Etiket: »
  Beğeniler


  Arama motorumuz Google'ı bilmeyeniniz yok.Tamam belki en başarılı arama motoru olabilir.Ama bazen tanık olduğum arama ve eşleştirmeler bana o aramaları yapanlar kadar google'da da bir arıza var dedirtiyor.Yani kendi arama motoru kullanım şeklimle karşılaştırdığım zaman ben anormal kalıyorum.Açıkçası hiç arama kutucuğuna bilmem kim ne yapıyor gibi şeyler yazmak aklıma gelmedi bunca zamandır.Buyrun eğlenceye...

  kimseye anlamıyor denemeler bu aramayı yapan arkadaşı Çoğul Yalnızlıklar isimli yazıma atmış.Tamam o yazıda da kimsenin kimseyi anlamamasından bahsetmiştim ama bu nasıl bir uygun buldurmadır?Kimseyi mi anlamıyor kimseye mi anlatamıyor belki arayan daha açık derdini ifade edebilseydi sayfama uğramazdı bile.
  geceleri de çok uzun dedi annem seks hikayesi Ee yuh,yani bu nedir,cümle desen cümle bile değil.Bu arkadaşın iniş alanı da İçimizden gelenler kısmı.Çok mu içimizden gelerek yazmışız nedir?
  huysuzluk ile ilgili denemeler -komşusu ile eşini değiştiren film Evet iki ayrı arama,en ufak bir bağlantı yok aralarında ama ikisini de Gran Torino filmine yönlendirmiş.Hadi huysuzluk kısmı bi yerde mantıklı geldi de eş değiştiren film nedir çözemedim.
  öğretmeni sınıfta kızın poposuna vur izle Aha bu da İçimizden gelenlere konmuş.Nasıl bir şeydir bu arama yaw.Ortalarda sınıfta kızların poposuna vurup izleten bir öğretmen olduğunu düşünmeye bile çekiniyorum.
  her şey sahte deme maykıl Maykıl aynen yazıldığı gibi yazılmıştı ben elleşmedim.Bu inşallah bir filmden falan bir repliktir de arayan arkadaş az da olsa mantık sınırlarında kalır.
  Bir de google ile soru cevap şeklinde bir iletişimde olduğunu düşünenler var.Sondaki soru işaretleri benim eserim değildir.Bakınız örnekler.

  halk öyküsünde kavuşan tek aşıklar kimdir?
  elindekini verme ellere sonra başını vurursun yerlere anlamı nedir?
  insanın geçmişinde yaşadığı olaylar onu kötü yapar mı?
  babam beni sevecek mi?
  hayır denince ısrar etmek doğrumudur?
  1978 ayşe şimdi ne yapıyor?

  Yazık ya bunları sorup da aradığı cevabı bulamayınca hüsran falan da yaşıyordur bu insancıklar.
  Aşağıdakiler ise sadece kazayla bir araya gelmiş sözcük gruplarıdır inşallah diyorum.Gerçi oluşturdukları kümeler bana hiç bir şey ifade etmedi ama yazanlar için bir anlamı var demek ki.Ee tamam da sevgili google nasıl bir anlam yükleyip benim siteye attı acaba bunları.Buyrun...

  hayatımızdakı keskeler senaryosu
  hadisenin evini düzenle
  cesur yürek gelini alır hint filmi
  bu kitabı okuyanlar gözlüklerinden kurtuldu
  kitap ölüm ruh eşi oğlu tekrar
  bebeğin ıngilizce olarak tanıtımı ve resminin altında yazılışı
  aşırı umursama
  köşe taşı köşeye yakıştırın anlamı
  apartman gürültü çocuk hikaye oluştur
  ensest hikayeyi anlatan bir tür romanlar
  esso kahve azdırıcı
  öğretmen yazıları içeriye alıyor onları s...yor
  başarmak için tecrübe mi önemli yoksa dinamiklik mi önemli
  işte o gün anlamalıydım benim sana geç senin bana erken olduğunu

  Şimdi tahmin edersiniz ki hiç buraya yazamadığım aramalar da var.Tüm kelimeleri nokta nokta ile geçiştirmem gerekeceğinden yazmanın bir anlamı olmayacaktı.
  Bunda bana ilginç gelen ise şu.Sonuçta burası halim selim kitap ve film tanıtımı yapan,en fazla kurgusal kısa öykülerin yazıldığı kendi halinde bir site.Eğer buraya bile yurdum abazaları o aramalarla gelebiliyorsa (bakınız bir yazımda iki kere 'ensest' sözcüğü geçti diye o sözcük bir anda anahtar kelime analizinde tavan yaptı)kişisel blog yazarları,hani her tür deneyimlerini falan yazanlar nelerle karşılaşıyor acaba.Neyse bilmeyim ben bunu bilene de mani olmayayım.
  Allah önce google'da bunları arayanlara sonra da google'a akıl fikir versin diyorum.

  6 Kişi Yorum Yapmış.

  1. su says:

   :D:D
   en çok hayran kaldığım aramalar:

   komşusu ile eşini değişen film(fantaziye bakın yaa:)
   1978 Ayşe şimdi napıyor
   Hadisenin evini düzenle(sanırım bi çeşit oyun bu:D:)
   Cesur yürek gelini alır hint filmi(buna yorum yapmak için önce cümleyi iice özümsemek lazım)
   esso kahve azdırıcı(sanırım afrodizyak bişeyler arıyordu:D)

   yurdum insanı allah sana akıl versin!

  2. papane says:

   benden de ilginç örnekler size:)

   GoogLeye soruLan iLginC SoruLar ?..


   nod32 ilacı indir (nod32 bir antivirüs programıdır)


   KPSSye kimi atadılar? (Allah bilir ;p)   dovlond vinap (arkadaş download winamp yazmak istemiş)


   aykü testisi


   sevgilim beni aramıyor neden? (google nerden bilsin yahu)   bir kıza nasıl teklif edilir( google çok tecrübelidir teklif konusunda ya )   rapid bedava preminyum (yok alüminyum)   d smart kanalını göster (oldu.. başka? arama motorunu ne sanıyosun sen?)   ceniferin en özel resimleri (sanane yaw elalemin özelindenD )   tevedeki proramlar (kro demek bile gelmiyor içimden )   evliligi kurtarmanin yollari ( bekarlık sultanlıktır boşver )   1 ayda nasıl şişman olunur (gel google seni şişmanlatıcak)   kız nasıl tavlanır? (google da bilmiyor nolcak simdi)


   kekikli resim ve vidoları (buna koptum işte )

  3. Sishyphos says:

   puhahahha
   babanne çok iyiydi bunlar.
   ya ben site formatı mı değişsem nedir?
   böyle eğlenceli aramalar gelsin diye:DD

  4. Adsız says:

   ya bizim de ateist bir blogumuz var o kadar pornografik aramalarla geliyorlar ki bir ara kendimizden şüphe ettik biz ne yazıyoruz böyle diye.
   hayvanlarla seks yapan kadınlar diye arayıp gelen var. bunun nedeni yazarlarımızdan birinin kadın hakları diğeri hayvan hakları üzerine yazılar yazması sanırım.

  5. Sishyphos says:

   hahahha sebep tesbiti çok iyi ama materyalist:DD

  6. uzay says:

   aaay oooyy ımaaann. vay canına arkideşler ya bunlar cidden çok komik. işte iletişim dünyasına kimlerin sızdığının belgesidir. biraz da korkutucu sanki, yani düşünsenize bu insanlarla beraber yaşıyoruz. komşumuz, evsahibimiz, kapıcımız olabilirler. ben mi paranoya yapıyorum yoksa. düşünmemek ama geleceğimiz hakkında çok da hayal kurmadan gerçekçi olmak en iyisi galiba

  Siz de Yorum yapın