İnsan Olmak Kapanmasın

  Yazan: Sis Etiket: »
  Beğeniler  Belki de en sevdiğim blogger arkadaşlarımdan biri oldu. Ben hep sevgiyi ortaya koymamda özürlü olduğum için belki hiç hissettiremedim ne kadar değer verdiğimi. Bana hep abla tavsiyesi diye abla olarak yaklaştı, ama bilemedi hep onu akranım olarak gördüğümü , aramızda yaş farkı hiç olmadı-olamadı ruhlarımız pek bi yakın düştüğünden.

  Bir ara boş bir anımda sinirle bir hata yaptım, O'na yansıttım, o işte orada gösterdi ablalığını ve beni düzeltti. O bir ara benden alındı beni üzdü ama sanırsam sonrasında düzelttik konuyu.

  Her neyse bu güzel kadın blog alemini terk etmeye karar verdi. Ben aslına buradan, blogu silmesi söz konusu olduğu için yazılarına da buradan ulaşabileceğiniz bu blog için bir kampanya başlatmak istedim. Gitme Asu adı..
  Asucum, kapatma. Sen sabah yürüyüşlerini yap, sporunu yap, hatta bak ben sana cep telefonundan nasıl bloga ulaşabileceğini bile öğreteyim. Ama kalsın öyle bi kenarda ve kapatma sen bunu.

  Ve umarım senden izinsiz bu yazıyı yazıp resimleri koymama kızmazsın. Ama kalmana ihtiyacımız var sanki...

  11 Kişi Yorum Yapmış.

  1. Sis, ne yaptın sen. Beni zora soktun. Utandırdın. Ağlattın. Sevgiyi anlamak için sevgi sözcüklerine ihtiyaç yok. Bir yürekten "iyisin de mi?" bazan bir sürü içi boş "seni seviyorum" dan daha anlamlı gelir insana. Burada hiç sorun yok.
   Sorun kendimle ilgili. Buralarda herkesten çok deşifre ettim gerek yaşantımı gerek duygularımı. Ama tabii ki kendime sakladığım çok şey var. Herkes gibi. Böyle zamanlarda kaçıp gitmek en iyisi gibi gelir insana. Gibi gelir ama hiç bir şey değişmez. Sorunlar öylece kalır. Her neyse dur bi kafamı toparlayım.
   ÇOk teşekkür ederim sana yaw. Canımsın. Egomu obez yaptın.

  2. Sis'in arkasından kuvvetli bir destek atmaktayım, sen olmadan olmaz. Hiç olmazsa biraz ara ver tamamen bırakma, bi daha diyorum lüfteeeen...

  3. Adsız says:

   Sevgili Sis,
   arkandayız canım nasıl katılınır, ne yapılır bilmiyorum ama aynen sen gibi duygularımız.
   Biz Asuman'cığıma biraz izin verelim, kafasını dinlesin, yorgunluğunu atsın, gitsin-gezsin dönsün gelsin. Gelene kadar geçen zamanda biz onu tabiki unutmayacağız ama belki o blogunu kapamak istediğini unutur:)) ne dersin gel bu yönde arkadaşımızı kararından caydırmayı deruhte edelim.
   Şimdi onun bloguna giderek ona duygularımı aynen bu şekilde anlatacağım.
   Ayrıca senide seviyorum:))
   NUR...

  4. Adsız says:

   Adsız yorumları bana oldu bitti itici gelmiştir, ama ne yazık ki bu tür yorum hanelerine yorum yapamayan bir blogum var, google amcanın son oyunu da bu, bende başka yol bulamadım.
   Özür dilerim:))

  5. Leylak' cım ve Nur' cum çok teşekkür ediyorum.
   Ne diyeceğimi gerçekten bilemiyorum. Gitmek konusunda değil. Tabii ki bu durumda asla gidemem.
   Gitmem. Ama şaşkınlığım ve dumurluğum an be an artıyor. Öpüyorum ikinizi de...

  6. Nazannesi says:

   Yorumlarınızdan biliyorum belki sadece sizi ama ben de herkes gibi bırakmayın, gitmeyin demek istedim. Ne mutlu size diyorum yürekten.. :) Güzel haberlerinizi okumayı sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Sevgiler..

  7. Sishyphos says:

   Yippiiiii hala duruyor blog:))
   Asucum habire pc başında otur ve yaz demiyoruz ama dursa yerinde haftada bir bi uğransan dolansan yeter bize.

   Yorum yazan herkese teşekkürler.

  8. Sevgili Nazannesi,
   Çok teşekkür ederim, ne kadar naziksiniz.
   Sis gibi bir arkadaşım olduğu için gerçekten çok şanslıyım. Onu ve güzel dostlarımı asla bırakamam. Bugün anladım.
   Sevgiyle...

  9. Sis' cim, o blog orada senin ve tüm dostlarım için kalacak. Ama boş ama dolu...
   Öpüldünüz...

  10. su says:

   asuman; her zaman burada yorumlarını görmekten mutluluk duyan bir kişi olarak bende sevindim :)

  11. Su, çok teşekkürler.

  Siz de Yorum yapın