Uykusuzluk Eşiğinde Saçmalamalar 2

  Yazan: Sis Etiket: »
  Beğeniler  Hala uyumayı başaramadım. Yazıya başladığımda sabah ezanı okunmaya başladı, yani saat 05.00 civarı. Sanırım 72 saate yaklaştım. Yakındır bu bedenin düşüp de iki gün boyunca uyuması. Son apartman dedikodularını vereyim size. Kızlarını özleyen adam sanırım Amerikalı kadından boşanmamış ama sıkı bir kavga sonucu ayrılar, nereden bildin derseniz internet iletişimi kanalıyla karı-koca kavgası da yapılabildiğini duydum bu gece. Yaşlı amca bu gece iş yerine kadın atmadı, umarım ölmemiştir.

  Neyse madem fazla dedikodu yok ve benim kendimi işe gidebileceğim saate kadar oyalamam gerekiyor, şöyle bir google aramalarıma baktım. Hangi dahiler ne arayıp da gelmiş bloga diye. Şimdilik sadece resim olarak koyup yorumlamayı sonraya bırakıyorum. Resimlere sağ tıklayıp yeni sekmede aç deyip büyük görüntüleyebilirsiniz.

  Yazı başlığındaki resim ya yarın ya sonraki günki muhtemel halimdir.  6 Kişi Yorum Yapmış.

  1. google aramalarına şaşkınlıkla baktım.inanamadım.
   acaba gerçek değil i diye bir an düşündüm:)
   ama yurdum insanı yazı ve fotoğraflarından sonra niye olmasın diyor insan:)

   bu arada komşular dizi filmlerdeki gibi merak uyandırdı bende:)))

  2. su says:

   dikkatimi çekenler:
   -öteki hitler kitabının orcinary ismi (arayan arkadaş biyerlerde sıkışmış kalmışmı ne)
   -baba meme emebilirmi? (buna ne yorum yapılır acaba) :D
   -sanal aşkın gerçekliği varmı? (bulduğu yazıda var dese ne yapacak acaba? )

  3. d@phne says:

   aman su'cuğum dikkat. "sanal" aşk tamlamasına allerjisi olanlar olabilir sanal alemde. sonra sana da "harf hatası yok değil mi?" diye sormasınlar! "durup düşünmeli söylemeden,yazmadan" demesinler ! Üstelik benim gözümden, kendileri de "sanal" oldukları halde...

  4. Sishyphos says:

   cadısın sen daphne :D

  5. "kirmizi adam dedi ki..." Epey de populer yani! Hahahah, bu ne be? :)

   Format ve sekil semal, sondaki uc nokta bile ayni olduguna gore senin bloguna ne yorum yaptigimi takip eden birileri var. :)

   Yahu benim hayranlarimdan senin blog prim yapiyor! :) Kirmizi Adam bir markadir, kaliteyi uzaklarda aramayiniz ey googleseverler. :)

   Selamlar,
   KIRMIZI ADAM

  6. Sishyphos says:

   Bilgisayar satılırken önce IQ testi yapılmalı bence.
   -abla yok sana satamayız.
   -aaa niye evladım.
   -bak şimdi senin IQ çıktı 95,hadi seni geç senin kocanın,oğlunun,kızının hatta dayıngillerin IQ daha da yerlerde sürünüyor.
   -eee
   -e işte sonra bloggerlar sizlerin googlada kırdığı fındıkları yazıyorlar,yazmaya üşenenler resmini alıp koyuyor felan.iresil olursun yenge.biz sana satmayalım bu pc yi.
   -ben bilgisayar alcektim evladım, o gugıl dediğinden istemedim ki.
   -aynen işte yenge .ben de onu dedim bak.hadi sen konken gününe,kocanla dayıngili de sal arada Laleliye.hadi size iyi günnlerrrrrr

  Siz de Yorum yapın